Stavte s námi celý rok!

Zanechte nám váš mail a buďte první, kdo se dozví o nových workshopech a tvořivých festivalech, které pořádáme po celé ČR!

    Lopot

    Když jsme se prosekali k úpatí hory, viděli jsme liánami zarostlé sloupy, které rozhodně netvořila matka příroda. Vylezli jsme po nich nad koruny stromů a našli lanovou kabinu. V dálce pod námi jsme shlíželi na vršek hory, kterou jsme hledali. Měl to být vyhaslý vulkán, ukrývající bájný poklad kmene obývajícího zdejší území před tisíci lety. Na okraji vulkánu do dálky svítil oválný bílý obelisk. Lanovka vypadala celkem funkčně a tak se Fanouš rozhodl, že obelisk prozkoumá zblízka...

    #UčeníHrou


    Budujeme komunitu makerů (inovátorů, tvůrců a vynálezců), rozvíjíme otevřené dílny a formou přímé zkušenosti popularizujeme moderní technologie i tradiční řemesla.

    Naším cílem je skrze festivaly Maker Faire rozvíjet maker hnutí v České republice, popularizovat tvorbu jako alternativu ke konzumnímu způsobu života a podporovat makery v rozvoji jejich projektů. Připravujeme konferenci FABx a chceme budovat digitální otevřené dílny (FabLaby) a zpřístupňovat je široké veřejnosti v každém kraji.