Stavte s námi celý rok!

Zanechte nám váš mail a buďte první, kdo se dozví o nových workshopech a tvořivých festivalech, které pořádáme po celé ČR!

    Karolína

    Byla jednou jedna malinká kometa, která se ztratila v mléčné dráze. V ten samý okamžik, koukala princezna Kája dalekohledem na nebe a viděla, co se stalo. Zeptala se komorníka, co má dělat, a ten jí poradil, aby si půjčila jeho starou raketu. A tak se vydala na dalekou cestu, aby malou kometu zachránila. U mléčné dráhy zaparkovala, hodila lano a kometu si chytila. A pak ji zase odvezla zpátky k velké kometě, kam patří.

    #UčeníHrou


    Budujeme komunitu makerů (inovátorů, tvůrců a vynálezců), rozvíjíme otevřené dílny a formou přímé zkušenosti popularizujeme moderní technologie i tradiční řemesla.

    Naším cílem je skrze festivaly Maker Faire rozvíjet maker hnutí v České republice, popularizovat tvorbu jako alternativu ke konzumnímu způsobu života a podporovat makery v rozvoji jejich projektů. Připravujeme konferenci FABx a chceme budovat digitální otevřené dílny (FabLaby) a zpřístupňovat je široké veřejnosti v každém kraji.